Коні - це життя. Біловодщина. Луганщина. МОЯ

Коні - це життя. Біловодщина. Луганщина. МОЯ

Він пережив кріпосне право, кілька воєн, революцій, царів і генсеків.

Сьогодні 251-літній підприємство, про існування якого більшість українців навіть не підозрює, опинилося на межі виживання.

У 2013-му Деркульський завод і ще з десяток подібних підприємств об'єднали під вивіскою ДП "Конярство України".

Бюджетних грошей практично не виділяють. Конярі виживають за рахунок власних орних земель, на які давно поклали око бізнесмени.

У 2015-му, президент Петро Порошенко, говорячи про приватизацію держпідприємств з трибуни парламенту, запитував: "Хто мені може пояснити, для чого державі аж 14 кінних заводів?".

У Новодеркулі цей меседж зустріли без ентузіазму і тепер смиренно чекають своєї долі.

Чому Люфтваффе відмовилися бомбити Деркульські стайні, як місцеві жеребці підкорювали Європу і США, скільки коштує породистий скакун і за якого президента України коням жилося легше - в репортажі "Української правди" https://www.pravda.com.ua/articles/20... Автор: Євгеній Руденко Відео: Ельдар Сарахман

___

Українська правда: Сайт: https://www.pravda.com.ua Facebook: https://www.facebook.com/ukrpravda/ Twitter: https://twitter.com/ukrpravda_news Instagram: https://www.instagram.com/ukr_pravda/ Telegram-канал "УП. Кляті питання": https://t.me/ukr_pravda Telegram-канал "УП. Off the record": https://t.me/off_the_record

22:27
1648