​Археологічна розвідка у селі Капітанове Новоайдарського району

​Археологічна розвідка у селі Капітанове Новоайдарського району
​Археологічна розвідка у селі Капітанове Новоайдарського району 0​Археологічна розвідка у селі Капітанове Новоайдарського району 1​Археологічна розвідка у селі Капітанове Новоайдарського району 2​Археологічна розвідка у селі Капітанове Новоайдарського району 3​Археологічна розвідка у селі Капітанове Новоайдарського району 4​Археологічна розвідка у селі Капітанове Новоайдарського району 5​Археологічна розвідка у селі Капітанове Новоайдарського району 6​Археологічна розвідка у селі Капітанове Новоайдарського району 7

14 жовтня цього року слухачами секції «Археологія» Луганського відділення Малої академії наук учнівської молоді, які навчаються у СШ №18 та школі-колегіумі м. Сєвєродонецька, під керівництвом проф. Бровендера Ю.М. проведено обстеження багатошарових пам’яток Капітанівського археологічного мікрорайону. Учасниками розвідки було зібрано підйомний матеріал від доби енеоліту (V – IVтис.до н.е.) до пізнього середньовіччя (XVII вв.). В археологічній розвідці прийняли участь вчителі ЗСШ № 18 – Чернишов А.Г., Коцюруба В.П., Хохлов Є.М., а також викладачі Східноукраїнського університету імені Володимира Даля. Протягом цілого дня школярам вдалося не тільки бути пошуковцями, взнати багато цікавого про давню історію рідного краю, але й поспілкуватися один з одним на природі, поїсти справжнього козацького Куліша.

Зусиллями манівців, а також членів наукового археологічного товариства кафедри історії та археології СНУ ім. В. Даля юридичного факультету археологічний матеріал проходить камеральну обробку.

01:53
1775