Кафе «Старгород»

Кафе «Старгород» розташовано в центрі міста Старобільськ. Інтер`єр оформлений в українському цікавому стилі: стіни зали оформлені під «хату мазанку», дерев`яна мебля та багато кованих деталей. Інтер`єр постійно оновлюється із внесенням нових цікавинок національного колориту. Кафе має 3 зали для розміщення гостей:

Банкетний зал;

Загальний та малий зал.

Також є окреме приміщення, де розташована велика піч, де можна придбати на виніс або скуштувати 15 видів піци.

Кафе одночасно може розмістити 90 гостей, має велику популярність серед мешканців та гостей району. В теплу пору працює літня площадка.

В кафе можна гідно організувати будь-який захід: ділову зустріч, романтичне побачення, корпоративний банкет, весільну церемонію, сімейне свято чи дитячий день народження.

У кафе «Старгород» гості можуть скуштувати страви української та авторської кухні. Крім перших і других страв, подають салати та закуски.

20 жовтня 2018 року кафе «Старгород» приймав участь у мистецько-туристичному святі «Осінь у Старгороді» за мотивами творів І. Ільфа та Є. Петрова, яке проходило уперше. У закладі в рамках проведення свята було презентовано справи «Меню обіду завідувача 2-м будинком Старсоцзабезу, за книгою І. Ільфа та Є. Петрова».

Щорічно планується проведення вищеназваного свята з метою покращення культурного та туристичного потенціалу нашого регіону.

Адреса: Луганська область,місто Старобільськ, вул. Слобожанська, 33

Контактний телефон:0953952883