Жуков Андрій Юрійович. Еко-чіпси власного виробництва

Андрій Жуков – переселенець з Луганська, який у невеличкому містечку Старобільськ отримав грант від фонду «Східна Європа» на виробництво з переробки плодоовочевої продукції та відкрив незвичайний бізнес.

Нині Андрій – підприємець з власним магазином, де продає східні солодощі та еко-чіпси власного виробництва.

Андрій зазначає: «Спочатку це було лише хобі. Ми переїхали в сільську місцевість, де мали можливість вирощувати продукцію і зберігати її способом дегідратації, тобто висушувати. Дітвора полюбила це і їла як чіпси».Згодом заняття перетворилось на бізнес, який приносив перший заробіток.

Андрій говорить: «Діти і ми дуже любимо солодке. Але знайти ексклюзивні продукти в маленькому містечку дуже важко, всі звикли до чогось стандартного. Те, що вже всім починає набридати. Ми відкрили магазин з упевненістю, що станемо ексклюзивною торговельною точкою, де можна купити східні солодощі і натуральні продукти у широкому асортименті. Це довело свято 8-го березня, коли подарункові набори з еко-чіпсами розлітались як гарячі пиріжки».

Зараз Андрій активно виходить з домашнього виробництва у промисловий – це оренда приміщення, реєстрація, найм робітників, санітарні вимоги, реєстрація торгової марки, сертифікація продукції.

За програмою Фонду Східної Європи чоловік планує задіяти міні-кооператив жителів сільської місцевості, які можуть вирощувати у себе полуницю, гарбуз, кабачки, помідори, перці.

Еко-чіпси – це звичайні фрукти та овочі, які висушуються. Одна з фішок виробництва Андрія – помідор, який нарізається на слайси, кладеться на агрегат і способом нагрівання прибирається волога з овоча. Продукт висихає приблизно в 10 разів, залишається тоненьке кілечко, яке не псується і може довго зберігатись.

Андрій працює з такими фруктами як яблуко банан, ківі, ананас, груша та ін. Планує також сушити кавун і хурму.

Продукція, яку виготовляє Андрій є натуральною, безпечною та обробляється екологічно чистими препаратами.

Сторінка у мережі фейсбук