Cквер біля будівлі Ivonin Park (м. Сєвєродонецьк)

Відкритий міський сквер біля будівлі Ivonin Park (м. Сєвєродонецьк) має багато цікавинок:

1)Фотостіна

Михайло Івонін зазначає: «Навколо будівлі була закрита територія, з усіх боків паркан. Але це красиве місце, і в мене зʼявилась ідея зробити тут відкритий міський сквер.

Я прибрав паркан, і замість паркану ми зробили фотовиставку. Якраз у той момент було пʼять років звільненню Сєвєродонецька і місцеві фотографи шукали місце, де можна було б розмістити фотовиставку про те, що тут було пʼять років тому. І ми протягом місяця зробили цю виставку».

2) Сцена

На ній виступали місцеві віолончелісти. Зараз вже є бажаючі пограти для публіки, зокрема учні музичного училища з м. Сєвєродонецька.

3) Лавки

Є звичайні лавки, користуються популярністю лавки-гойдалки з захистом від сонця – люди приходять і одразу займають їх. Також є лавки-трансформери. Це лавки, які розкладаються, і спинка лавки перетворюється на столик.

4) Зелений газон

На газоні полюбляють проводити вільний час діти та дорослі.

5) Екран

На екрані, здебільшого, показують мультфільми, соціальні ролики.

6) Автобус

Михайло Івонін зазначає: «Я почав шукати транспортний засіб, розповів про це підприємцю Михайлу Трушкіну. Він сказав, що у нього є автобус, який у 2014-му пошкодило вибухом снаряду. І він подарував нам цей автобус.

Ми його взяли і три місяці з нього робили майданчик у мене на заводі за ескізами дизайнера Дмитра Прудова — він теж з Сєвєродонецька. Складність була у тому, що там не мало залишитись гострих кутів, щоб діти не могли травмуватись. Нас консультував сєвєродонецький підприємець Вʼячеслав Орлов, він займається виготовленням дитячих майданчиків. Також він виготовив гірки — ми закупили матеріал, а він безкоштовно виготовив їх.

Можна було поставити стандартний дитячий майданчик. Але їх багато. І граючись на них, діти не розвивають фантазію. А тут є всі передумови для розвитку фантазії. Дуже часто дитина залазить, і відчуває себе водієм автобуса, крутить кермо».

7) Клумби

З незвичайних є клумба-ванна та клумба із «Запорожця».

Відео про парк – https://bit.ly/34KOi50

Інформацію підготовлено за матеріалами: https://sd.ua/news/12901