Світлана Ткаченко. Майстер зі створення картин із соломки

Світлана Ткаченко

Народилася у с. Морозівка Міловського району, мешкає у смт Мілове.

Захопленням майстрині є створення картин із соломки. Головні теми робіт – рослинний світ. Картини пані Світлани мають свою палітру, композиційні варіанти. Спокійні за колоритом і глибокі за змістом роботи відразу запам’ятовуються. Техніка соломки передає переходи кольорів і надає неповторну чарівність і привабливість.

Майстриня постійно бере участь в заходах районного, обласного та Всеукраїнського рівнів: районний фестиваль традиційної та сучасної української культури «Душа моєї Міловщини», обласний огляд-конкурс «Луганщина – світанок України», обласний фестиваль «Луганщина – це Україна», Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Слобожанський спас» та інші.

Нагороджена листом подяки Луганської ОДА, дипломом та подякою управління культури, національностей та релігій Луганської ОДА, дипломом Луганського обласного центру народної творчості, грамотою Міловської районної державної адміністрації та районної ради.

На питання що надихає майстриню творити, пані Світлана відповіла: «Надихнули мене на творчість мої матуся і тато. Матуся – агроном, тато – хлібороб. Кожного дня вони зустрічали, а разом з ними і я, маленька дівчинка, золотий пшеничний лан під блакитним українським небом. Все частіше я замислювалась, як передати красу рідної землі? Щоб передати всю красу природи, я вибрала незвичайний матеріал – соломку. І стала нею передавати на картинах налиті зерном колоски, а поміж них сині пухнасті волошки».

Роботи пані Світлани періодично виставляються в Міловському районному краєзнавчому музеї, обласних та районних виставках, фестивалях.

Детальна інформація:

milove.kultura@ukr.net