Олена Крутьєва. Майстер з розпису по тканині

Олена Крутьєва

Народилася у 1963 році на Сватівщині, живу у м. Рубіжне, працюю викладачем відділення образотворчого мистецтва Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв. Крім основної роботи викладача, я дуже люблю займатися прикладними роботами – солоне тісто, розпис по тканині – батик. З 2012 року маю почесне звання «Народний майстер Луганщини».

Дуже люблю природу, квіти, обожнюю їх вирощувати, милуватися ними, адже саме вони надихають та захоплюють мене у творчості.

Останнім часом багато працюю у техніці «світ дизайн» та «фудфлористика» – створюю букети та композиції із цукерок, фруктів, квітів та різних матеріалів.

Мені подобається дивувати, кожна робота – це можливість висловити індивідуальність людини, передати почуття та емоції .

Щорічно беру активну участь в різних міських, обласних, всеукраїнських виставках, фестивалях образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (2016р. – участь у Міжнародному проєкті «Арт-караван дружби» у складі Молодіжної організації «Здорова Україна» Румунія – Україна, 2020 р. – міська виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва викладачів КЗ «РМДШМ» та учнів відділення «Творча мозаїка» МКУ «Палац культури» та інші). Маю грамоти, дипломи та подяки.

Проводжу майстер-класи для дітей і дорослих (2013р. – «Солоне тісто» на базі КЗ «Міський музей» для іноземної делегації міста та для делегації міста-побратима, 2016р. – «Незвичний букет із цукерок», Галерея мистецтв м. Сєверодонецьк, 2020р. – «Букет-пікколо із цукерок» Галерея мистецтв м. Сєверодонецьк).

Детальна інформація:

elenakrutieva@gmail.com