Тетяна Овчаренко. Майстер з вироблення іграшок та ляльок

Тетяна Овчаренко

Народилася та живу в смт Троїцьке Троїцького району. Працюю в декількох напрямках декоративно-ужиткового мистецтва: шию м’які клаптеві іграшки, роблю ляльки-скриньки, ляльки-мотанки, об’ємні картини, є поробки в техніці декупаж.

Завжди з радістю надаю свої роботи для виставок та презентацій як місцевого, так і обласного рівня: заходи та фестивалі громади, участь у виставці народної творчості до 90-річчя Троїцького району, соціальний проект «Доброті відкриваєм серця» (смт Троїцьке, 2019р.). Маю численні подяки за участь у виставках від місцевої влади та диплом обласного фестивалю української народної іграшки та гри (м. Кремінна, 2016р.). У 2019 році мої іграшки стали експонатами на презентації Троїцької громади в Києві.

Я маю групу інвалідності, то ж хобі дозволяє мені відволікатися від щоденних проблем та повертає інтерес до життя. Саме бажання жити повноцінним, насиченим, творчим життям і надихає мене до творчості.

У Троїцькому історико-краєзнавчому музеї відбулася виставка моїх робіт «Витоки». Кожен Новий рік іграшки беруть участь в «Новорічній музейній казці». Колекцію своїх м’яких іграшок подарувала музею, дарую рідним та друзям.

Детальна інформація:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100036775410793

troitsk@i.ua