Народний ансамбль «Радуга»

Народний ансамбль «Радуга»

Історія створення ансамблю розпочинається з 1972 року. Викладач Марківської музичної школи Юрій Куліков зібрав талановитих юнаків та дівчат, і так почав свою творчу діяльність ансамбль «Радуга».

З 1982 р. незмінним керівником колективу є Олександр Богдашка. Народився він в селі Кабичівка Марківського району. Проживає в смт Марківка.

Аматорський колектив бере активну участь у конкурсах та фестивалях.

У 1985 році вокально-інструментальному ансамблю «Радуга» Марківського районного Будинку культури присвоєно звання «народний».

З кожним новим відтинком часу географія виступів розширювалася не тільки по Україні, а й закордоном. Виступали і в сільських клубах, і в будинках культури, у військових частинах, на кораблях, відкритих майданчиках, перед студентами, нафтовиками та механізаторами, працівниками заводів та фабрик, вчителями, медпрацівниками.

Ансамбль має дуже багато нагород: Почесну Грамоту Міністерства культури України, диплом лауреата ІІ Всеукраїнського огляду народної творчості, грамоту Військово –морських сил України, диплом лауреата ІІІ обласного телевізійного конкурсу «Пісенні стежини нашої долі» тощо.

З репертуаром українських народних пісень, естрадних та джазових, класичних та акапельних творів цей колектив завжди чекають глядачі. А артисти, в свою чергу, дарують гармонічне звучання та позитивні емоції.

Детальна інформація:

stryvol2@gmail.com