Марина Бабак. Виготовлення ляльок

Марина Бабак

Народилась в селі Донцівка, Новопсковського району. Зараз мешкаюв смт Новопсков. Ще з дитинства любила малювати, робити різні аплікації та вироби з паперу. Подобалося знаходити якісь цікавинки та домислювати, перевтілювати все на свій лад. Любов до творчості мені прививали з дитинства мої мама і тато. Мама має вишуканий смак до всього прекрасного, дуже творча натура, а тато гарно малює та втілює в життя мамини задуми.

Зараз я працюю в техніці канзаши. Виготовляю різні вироби зі стрічок: прикраси для волосся та одягу, декоративні квітки, сувеніри, картини, вишиваю стрічками та бісером, виготовляю магніти, займаюсь миловарінням, а найулюбленіше моє заняття – лялькарство. Виготовляю ляльки з фоамірану.

Я надзвичайнощаслива,оскількиі моя донькарозділяє мої захоплення.

Мої вироби були представлені у виставках, фестивалях районного та обласного значення. Маю диплом за участь в обласному огляді-конкурсі майстрів «Луганщина – світанок України», диплом в обласному заході «Фестиваль української народної іграшки та гри», подяки за участь у виставках та грамоти.

Мене надихає творити моя сім'я, гарна музика. Іноді хочеться втілити задум моєї донечки. В процесі виготовлення нового шедевру повністю поринаєш в інший світ – світ фантазій і мрій, відчуваєш неабиякий приплив сил та відчуття ейфорії від того, що твої вироби приносять радість, гарний настрій, сяйво в очах твоїх шанувальників. Дуже приємно нести тепло в душі людей та зігрівати їх своєю любов'ю, бо в кожний свій виріб я вкладаю часточку своєї душі.

Детальна інформація:marino4kababak@gmail.com,

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002876820093

https://www.instagram.com/p/B9yYiiQpucz/?igshid=1628ip8fjjndv