Андрущенко Володимир Павлович. Керівник народного хору «Слобожани»

Андрущенко Володимир Павлович – керівник народного хору «Слобожани» комунального закладу «Селищний Будинок культури смт Новопсков»

Народний хор «Слобожани» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Володимира Андрущенка впродовж 50-ти років створює святковий настрій жителям Новопсковщини. Хор – активний учасник районних, обласних та всеукраїнських фестивалів.

У 2012 році Володимир Андрущенко відродив легендарний народний хор «Слобожани». Усі свої сили, творчу енергію і талант вкладає він у цей колектив, роблячи внесок у популяризацію українських народних пісень, патріотичне виховання жителів краю. У 2016 році хору присвоєно звання народного аматорського колективу.

Володимиру Павловичу Андрущенко Указом Президента України від 23 серпня 2017 року № 251 було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

Ось лише частина здобутків хору «Слобожани» за 2019 рік:

21 січня Хоровий колектив « Слобожани» брав участь у телемості між смт. Новопсков та колективами зі Львівської та Херсонської областей, одержав високу оцінку за спів українських пісень з боку представників цих областей.

15 березня Народний хор «Слобожани» брав участь в Обласному фестивалі-конкурсі «Луганщина-світанок України», який проводило Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації у м. Кремінна. Колектив нагороджено Дипломом оргкомітету фестивалю «За яскравий сценічний образ, відродження національної самосвідомості та самобутності українського народу».

6 квітня Народний хор «Слобожани» під керівництвом Заслуженого працівника культури Володимира Андрущенка, представив концертну програму комісії Управління культури, національностей та релігій ЛОДА за участю професора Київського університету культури та мистецтв Петра Андрійчука та підтвердив високе звання Народний аматорський хор.

19-21 квітня Народний хор «Слобожани» брав участь у V Всеукраїнському відкритому хоровому фестивалі-конкурсі «Голоси Яскравої Країни» у м. Ужгород. Хоровий колектив «Слобожани» одержав звання Лауреату та нагороджений Дипломом другого ступеня за зайняте друге місце.

1 червня Народний хор « Слобожани» взяв участь в обласному фестивалі «Луганщина – це Україна», який проходив у м. Кремінна.

17 серпня Народний хор «Слобожани» взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Слобожанський спас» м. Сватове.