Петрушенко Володимир Дмитрович. Поет, письменник

Петрушенко Володимир Дмитрович (м. Рубіжне) – поет, письменник, журналіст, член Конгресу літераторів України, член письменницьких спілок «Міжнародна спілка письменників України» та «Межрегіональна спілка письменницьких спільнот». Переможець багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів у номінаціях: «Поезія», «Проза», «Драматургія», «Художній переклад», «Дитяча література».

У 2019 році книга «Вверх по лестнице ведущей в небо» стала кращою книгою року в міжнародному конкурсі «Сузір'я духовності».

Володимир Дмитрович – всебічно розвинена людина:дев'ять років працював дитячим тренером з футболу в ДЮСШ.Вихованець Володимира Дмитровича, Віталій Єрмаков зараз грає за команду майстрів вищої ліги «Десна». Команда поступається тільки «Шахтарю»,«Динамо Київ»і «Зорі». Заразписьменникпрацюєтренером з шахів (крім основної роботи журналістом в ТРК «Рубіжне»). У2019 роцісемирічна вихованкапана Володимира –Гринько Валерія стала чемпіонкою області і представляла Луганську область на Чемпіонаті України в Одесі.