Санаторій "Перлина"

Чарвіною прикрасою Луганської області, оазисом здоров’я та бодрості, серед дивовижно живописної природи Новопсковщини розмістився санаторій «Перлина». Санаторій створений у грудні 1977 року, розташований на окраїні смт Новопсков, у північно-східній частині Луганської області, у мальовничому сосновому бору, на березі ріки Айдар. Своїм народженням і славою, курорт зобов’язаний лікувальній питній мінеральній воді. Тут є два власних джерела мінеральної води для внутрішнього та зовнішнього застосування. Одне із нововведень оздоровниці– бювет із Моршинською мінеральною водою. Тим, кому підходить ця мінеральна вода, тепер не доведеться їхати через всю Україну, до Моршина, щоб відвідати джерело – достатньо приїхати в Новопсковський санаторій «Перлина» і включити її в курс лікування.

В санаторії є лікувальний корпус, SPA комплекс з VIP номерами, житлові корпуси (затишні одномісні номери, двокімнатні двомісні номери класу люкс, однокімнатні двомісні номери підвищеної комфортності, стандартні двомісні номери), котедж (однокімнатні двомісні номери класу напів-люкс), фінська сауна, більярдна, тренажерний зал, спортивні майданчики.

Для культурного відпочинку для відпочиваючих на території санаторію є клуб, кінозал, магазин, автостоянка, пляж, бібліотека, танцювальна площадка, відеосалон, дискотека, дитячі майданчики. Є різноманітні ігри та іграшки, спортивне знаряддя.

На території санаторію є кафе-бар, магазин, у якому продаються промислові та продуктові товари.

В оздоровниці можна не тільки покращити стан здоров’я і поліпшити самопочуття, але також добре відпочити, підвищити життєвий тонус і працездатність. Для цього є тури вихідного дня тривалістю від одного до шести днів.

Санаторій «Перлина» - це спеціалізований лікувально-профілактичний комплекс, розрахований на лікування опорно-рухового апарату, нервової системи, органів травлення та дихання, легкої форми цукрового діабету.

Адреса:92303ул. Українська, 218смт. Новопсков, Луганска обл.

м.т.: +38 (095) 928-73-77;

т./ф.: (06463) 2-19-93; 2-44-13;
т.: (06463) 2-41-99;

E-mail: perlinanovopskov@ukr.net

Офіційна сторінка: http://www.jemchyjina.lg.ua