Презентація бренду "Луганщина. МОЯ" та експериментальних сувенірів

Презентація бренду "Луганщина. МОЯ" та експериментальних сувенірів

В умовах економічної кризи та структурних змін в соціально-економічному становищі регіону, особливо важливим є налагодження діалогу з місцевим населенням щодо виявлення тих позитивних та унікальних характеристик регіону, які стануть основою для формування нової ідентичності та гордості за свій регіон, а також стануть потужним посланням для мешканців інших регіонів України, нівелюючи наявні упередження та негативні стереотипи.

Тому багато роботу за останній рік влада, громадськість та ПРООН приділила увагу підвищенню позитивного сприйняття Луганського регіону в контексті реалізації Стратегії розвитку області 2020. В результаті чого розроблено Концепцію позиціонування Луганської області та пропозицій щодо стилістичного оформлення та візуалізації елементів фірмового стилю у друкованій та іміджевий продукції.

Представлення Концепції та можливих візуальних рішень (у тому числі й брендбуку) зацікавленим сторонам (проектам МТД, місцевим Агентствам розвитку (АРР та АСР), органам влади, місцевому бізнесу) з метою обговорення рішень та умов подальшого використання було організовано, про що в цьому відео:

Автор відео: знімальна група ГО "Медіапростір Україна".

В Луганській облдержадміністрації на форумі-презентації «Імідж Луганській області: від ідеї до сучасного бренду», складовими брендування визначили слоган «Луганщина - привітна, різноманітна, моя», а також зображення пізнаваних символів регіону - байбака, коні і лисиці. 

Всі річні напрацювання команди, що працювала з метою формування інформаційного простору для об'єднання і подальшого мирного розвитку Луганщини була розроблена комунікативна стратегія Луганській області. Як звісно, над розробкою іміджу Луганської області останній рік працювала робоча група за участю представників обласної адміністрації, міжнародних організацій, громадськості та науковців. Були представлені приклади брендованої продукції: предмети одягу, сувеніри, канцелярські вироби.

Про ці експериментальні результати, промо-сувеніри, короткий огляд тут у "аматорському відео":

Автор відео: Андрій Мітяєв.

Далі на чисельні запрошення, публікуємо презентації спікерів цього заходу. 

Тези виступу. Денис Денищенко:

Тези виступу. Людмила Довгоновська.

Тези виступу. Ганна Борова.

Тези виступу. Олена Козлюк.

Тези виступу. Вікторія Лобко. 

1708
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!