«Шлях, позначений сіллю» — новий туристичний маршрут, що єднає Луганщину та Донеччину

«Шлях, позначений сіллю» —  новий туристичний маршрут, що єднає Луганщину та Донеччину

Схід України – Донеччина, Луганщина – також має свою давню історичну традицію, не менш багату і цікаву, й непогано збережений потенціал видобутку солі та її широке використання. У цьому переліку є працюючі шахти ДП «Артемсіль», лікувальні заклади Слов’янського курорту, залишки давно недіючих промислових споруд або повністю втрачених через людську байдужість не так давно, а також різноманітна палітра історичних подій, дотичних до солі.

Проєкт «Шлях, позначений сіллю» розроблявся з метою посилення розвитку туризму Північних Донеччини та Луганщини через створення брендованого туристичного маршруту.

Тепер потенціал Солоної історії Сходу України посилено завдяки залученим партнерам, підготовленим гідам, проведеним експедиціям, зробленими відкриттями. Результатом інтенсивної праці протягом року став повноцінний туристичний продукт – тематичний екскурсійний маршрут. ВІн повністю охопив відомі на сьогодні пов’язані зі сіллю об’єкти.

Пропонуючи мандрівникам зануритися в Солону історію Сходу України, команда проєкту не приховує власного задоволення від виконаної роботи. А ще ми однаково горді тим, що на мапу маршруту потрапили як Соляна шахта Соледара – визначний туристичний магніт країни, так і відроджені з небуття і нині ледь помітні сліди надзвичайно цікавої сторінки минулого Донеччини і Луганщини.

http://ndo.lg.ua/places/496-shlyakh-poznachenyy-si...

Маршрут стає дуже популярним, про нього пишуть, гворять, мандрують....

http://greentour.dn.ua/history/solona-istoriya-skh...

https://hromadske.radio/podcasts/rankova-hvylya/sh...

Всі здивовані та задоволені!

І Вас запрошуємо!

2606
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!