Проєкт з підтримки місцевих товаровиробників «Вироблено на Луганщині. Луганщина Моя»

Проєкт з підтримки місцевих товаровиробників «Вироблено на Луганщині. Луганщина Моя»

У семи громадах Луганської області (Сєвєродонецька, Попаснянська, Щастинська, Рубіжанська, Кремінська, Троїцька, Білокуракинська) впроваджується проєкт «Підтримка місцевих товаровиробників. Вироблено на Луганщині. Луганщина Моя», 

Проєкт реалізується ГО «Кремінська бізнес-асоціація» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Партнерами проєкту виступають Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА та органи місцевої влади вищезазначених громад.

Проєкт об’єднав ідею популяризації продукції місцевих виробників та створення позитивного іміджу бренду Луганської області.

Проєкт покликаний підтримати та популяризувати місцевих товаровиробників шляхом створення позитивного іміджу, збільшити рівень упізнаваності місцевих виробників у торговельних мережах та магазинах, а для цього виготовити яскраві жовті стопери для покупців.

Потрібно також збільшити виробництво та реалізацію продукції місцевих виробників, що сприятиме зростанню надходжень до бюджетів всіх рівнів. Важливий вплив внутрішньообласної кооперації виробників та представників торговельних точок.

Плануємо створити виставковий стенд виробників області для участі у виставково-ярмарковій діяльності. У подальшому – просувати бренд області та створювати позитивний імідж Луганщини.

1236
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!