Ніна Твердохліб. Майстер з виготовлення іграшок

Ніна Твердохліб

Ніна Терентіївна, мешканка смт Станиця-Луганська, за фахом організатор культурно-освітньої роботи. З 2003 року працює у Кіндрашівському будинку культури на посаді керівника зразкової дитячої студії народно-ужиткового мистецтва «Домовичок».

У студії постійно займаються понад 50 дітей та 15 дорослих, які також займаються ляльковим театром. Творчі роботи – це вироби з глини, м'які іграшки та вироби з природного матеріалу.

Роботи студії прикрашають всі заходи, які проводяться в селищі, районі, області. Визнання майстерності дітей прийшло і завдяки інтернет-виставкам: «Різдвяна зірочка», «Майбутнє за нами», «Ми любимо Луганщину».

Діти з творчими роботами взяли участь в обласних виставках та майстер-класах. Великий внесок дітей в благодійну акцію «Подаруй усмішку другу». Не обійшли своєю увагою наступні заходи: «Фестиваль української народної іграшки», «Байбак-Fest», обласний огляд-конкурс «Луганщина – світанок України», районний захід «Свято Миру та Єдності» в смт Станиця Луганська, де були відзначені подяками і дипломами. До Дня Збройних Сил діти студії виготовили подарунки та листівки для військових, які подарували на клубному заході. Своїми творчими доробками діти радо діляться з рідними, друзями та іншими членами громади.

Детальна інформація:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100042665269943

https://www.facebook.com/groups/477859049524885/

https://www.facebook.com/groups/2044107825875155/