Аліса Шкодіна. Художниця

Аліса Шкодіна

Народилася у с. Журавське Міловського району, мешкаю усмт Мілове.

Художник-графік. Живопис: масло, акварель, гуаш. Малюнок: пастель, олівець, вугілля. Декоративний розпис акрилом. Графічний дизайн фото, плакатів, а також розробка фірмового стилю.

Брала участь у Всеукраїнському конкурсі художньої творчості «#МИСТЕЦТВО», м. Київ, 2018-2019рр., Всеукраїнському конкурсі живопису і графіки «Крок у майбутнє», м. Сєвєродонецьк, 2018р., обласному конкурсі художньої творчості викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв на тему «Портрет», м. Сєвєродонецьк, 2019р., обласній виставці-конкурсу художньої творчості викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв на тему «Натюрморт», м. Сєвєродонецьк, 2020р.

У всеукраїнському конкурсі художньої творчості «#МИСТЕЦТВО» (2018р.) отримала медаль та диплом лауреата ІІ ступеня в номінації паперопластика, техніка – витинанка. У Всеукраїнському конкурсі живопису і графіки «Крок у майбутнє» – «Обережно селфі» (фото плакат), «Місто майбутнього» отримала диплом, а також увійшла до каталогу робіт переможців обласного конкурсу соціального плакату. У Всеукраїнському конкурсі художньої творчості «#МИСТЕЦТВО» (2019р.) моє художнє фото зайняло перше місце і я отримала дипломи та медаль.

Творити мене, напевно, надихає світ.

Детальна інформація:

https://www.facebook.com/alisa.shkodina

alisa.shkodina13666@gmail.com