Інна Іванова. Художниця

Інна Іванова

Художник-викладач, творчо працюю в живописних та графічних техніках (олією, гуашшю, аквареллю) та в сучасній нетрадиційній техніці кавового живопису, останні п’ять років також в техніці coffeе-art.

Народилась та мешкаю у м. Сєвєродонецьку. У 1999 році закінчила Харківське художнє училище та здобула кваліфікацію художника-виконавця живопису, викладача. У 2004 році з відзнакою закінчила Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди та здобула кваліфікацію вчителя образотворчого мистецтва, організатора прикладної творчості. З 2005 року працюю викладачем в КПНЗ «Сєвєродонецька дитяча художня школа». Серед учнів СДХШ підготувала переможців міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

У 2008 році пройшла перша персональна виставка «Колір і світло» (м. Сєвєродонецьк), 2011 рік – друга персональна виставка «Чарівний дивосвіт»(Сєвєродонецька галерея мистецтв), 2017 рік – третя персональна виставка «У рідному краї і небо безкрає» (Сєвєродонецька галерея мистецтв).

З 2015 року проводжу майстер-класи та практичні заняття з вчителями образотворчого мистецтва, інтегрованого курсу «Мистецтво» закладів загальної середньої освіти в Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, з 2019 року проводжу майстер-класи у Сєвєродонецькій галереї мистецтв. У 2020 році брала участь в міжнародному мистецькому проєктіArt Axis.

Маю постійну експозицію в Сєвєродонецькій галереї мистецтв, роботи знаходяться в приватних колекціях України, Росії та Білорусі.

Детальна інформація:

inna_2711@ukr.net