Олена Полежаєва. Художниця

Олена Полежаєва

Народилася у м. Луганську, мешкаю у м. Сєвєродонецьку. Художник, працюю у техніці живопису та графіки: масло, акварель, пастель, гелева ручка, кольорові олівці. Крім того, з 2014 року почала писати вірші російською та українською мовами.

З 1985 по 2019 рр. працювала у Сєвєродонецькій дитячій художній школі, останні10 років, поєднуючи обов’язки викладача із обов’язками заступника директора з навчальної частини. З жовтня 2019 року працюю викладачем у Луганському коледжі культури і мистецтв при Луганській Державній академії культури (м. Кремінна).

З 1981 року активно беру участь у виставковій діяльності: 2004 рік – «Чего хочет женщина, того хочет Бог», Галерея мистецтв, м. Сєвєродонецьк; 2009 рік – обласна виставка сєверодонецьких художників і майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Майстерність і натхнення », м. Луганськ, звітна виставка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Луганщина, окрилена моя», м. Київ; 2016 рік – «Нескорена Луганщина» – культурно-мистецька акція. Виставка образотворчого мистецтва учнів та викладачів ДХШ у літературному музеї міста Києва та багато інших.

Творчі роботи знаходяться у міському краєзнавчому музеї міста Сватово (Луганська область); у приватних колекціях Росії, України, Азербайджана, Грузії, Норвегії, Германії, Ізраїлі, Австралії та США.

Детальна інформація:

pani.polezhaeva@gmail.com

https://www.facebook.com/profile.php?id=100045628472040