Ірина Скиртач. Майстер з вишивки

Ірина Скиртач

Народилася в селі Веселе Марківського району.

Займаюся вишивкою з дитинства. Вишиваю сорочки, серветки, рушники, скатертини, картини. А ще в’яжу-плету, тонке, немов павутина, мереживо серветок. Все це зберігає у собі тепло рук та безмежну любов, адже створене з душею та захопленням.

З 2007 року працюю керівником гуртка «Чарівна ниточка» при Кризькому сільському Будинку культури. Зараз гурток налічує сорок дітей різного віку. Діти не тільки вишивають, а й виготовляють українську народну іграшку – мотанку.

2009 року була удостоєна звання «Народний самодіяльний майстер». Натхнення черпаю у самому процесі створення виробів. Охоче передаю своє вміння молодому поколінню.

За значний особистий внесок у розвиток культури неодноразово нагороджувалася грамотами, дипломами та обласними подяками (за участь у виставках декоративно-прикладного мистецтва «Майстри Марківщини», «Луганщина-Світанок України»).

Увесь свій вільний час віддаю улюбленій справі-вишивці. Вірю, що саме завдяки цьому культура нашого краю та українського народу ніколи не згасне і не зникне.

Детальна інформація:

stryvol2@gmail.com