Народний ансамбль «Козацькі розваги»

Народний ансамбль «Козацькі розваги»

Засновано вокальний колектив «Козацькі розваги» у 2006 році, працює він на базі Кризького сільського Будинку культури. Колектив складається із учасників різного віку. Керівник ансамблю – Капля Олександр Іванович, народився в селі Кризькому Марківського району, де зараз проживає і поєднує творче життя з адміністративним, адже працює директором Кризького Будинку культури. Талановитий керівник уміло доносить кожному учаснику колективу методику співу, розвиває почуття ладу і ступені тональності, розвиває культуру виконання пісні.

Колектив бере активну участь в обласних та районних культурно-мистецьких заходах. З виступами побували в багатьох селах Марківського, Міловського Біловодського районів. Є постійними учасниками обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності «Луганщина – світанок України».

У березні 2008 року в житті колективу відбулася важлива подія – ансамбль отримав звання «народний», а в 2012 році підтвердив це звання.

Колектив відзначено багатьма грамотами та дипломами, зокрема, дипломом обласного фестивалю «Луганщина – це Україна».

На базі колективу організована підготовча група «Чарівне джерельце». Це хлопчики та дівчатка дев’яти – дванадцяти років, які із задоволенням переймають досвід своїх наставників.

Репертуар – українські народні пісні, які лунають завжди в душі кожного учасника, залишаючи небайдужими слухачів сіл району та області.

Творча діяльність колективу «Козацькі розваги» висвітлюється на сторінках газет та в інших засобах масової інформації.

Детальна інформація:

stryvol2@gmail.com