Вокальний ансамбль «Молодушка»

Вокальний ансамбль «Молодушка»

До складу ансамблю, створеного 2010 року на базі Бондарівського СБК (Марківський район), увійшли Катерина Гавран, Марина Демко, Галина Овчаренко та Валентин Горбаньов (який є і художнім керівником колективу).

Репертуар ансамблю різноманітний: естрадні популярні пісні, народні, патріотичні, любов до яких була прищеплена батьками.

Колектив «Молодушка» стрімко розвивається. Завдяки наполегливій праці з'явився великий арсенал пісень, що їх залюбки слухають на сільських концертах, районній сцені, у багатьох куточках області.

За десять років існування колектив «Молодушка» в незмінному складі бере участь у пісенних конкурсах та фестивалях, таких як «Слобожанський спас» м. Сватове, фестиваль «Вулиця Дружби» смт Мілове, конкурс «Луганщина – світанок України», фестиваль «Воронцева слобода» смт. Білокуракине. Колектив нагороджений численними грамотами, дипломами, цінними подарунками.

Учасників ансамблю «Молодушка» об'єднує не тільки співпраця в колективі, але й багаторічна дружба. Радісні події зустрічають разом, у тяжкі часи підставляють один одному плече. У кожного з них є чудова сім'я, діти, вже й онуки. А ще любов до пісні, дружба, підтримка та розуміння. Це й надає наснаги та сил на майбутню творчу працю. Колектив має багато яскравих планів на майбутнє.

Детальна інформація:

stryvol2@gmail.com