Ольга Горковенко. Поетеса

Ольга Горковенко

Поетеса, народилася і живу в смт Марківка Луганської області. Перший віршований твір написала у восьмирічному віці.

Прапорщик служби цивільного захисту. Активно популяризую професію рятувальника. Зокрема, опублікувала статті та вірші у всеукраїнських журналах «Пожежна безпека», «Пожежна та техногенна безпека», «Надзвичайна ситуація», «Надзвичайна ситуація +», а також у районній газеті «Вісті Марківщини».

2014 року отримала диплом лауреата XV Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання». У 2015 році взяла участь у V Фестивалі героїко-патріотичної пісні серед осіб рядового і начальницького складу, працівників органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС України, ветеранів і пенсіонерів служби цивільного захисту та отримала Подяку Голови ДСНС України за текст пісні «Луганський гарнізон».

Очолюю Марківський районний поетичний клуб для молоді «Ліра», який діє при районній бібліотеці. 2017 року взяла участь у Міжнародному журналістському проекті «Зелена Буковина – віта України».

Твори розміщені у збірках «Слобожанський первоцвіт» (2000 рік) та «Цвіт чебрецевий» (2017 рік).

Здійснюю переклад віршів з російської на українську мову. Зокрема, переклала вірші колег – майора служби цивільного захисту Шумакова О. та полковника служби цивільного захисту Дерев’янка О.

Детальна інформація:

https://www.facebook.com/gorkovenkoo