Привезіть з собою інноваційний сувенір - Travelbox VR «Луганщина. МОЯ» с wow ефектом!

Тип статьи:
Авторская

«Бо з давнини Луганщина давала притулок вільним, працьовитим та сильним духом людям, які у безкраїх степах під золотим палаючим сонцем створювали своє нове життя: свої громади, зі своїми господарствами та самобутніми звичаями.

Багаті корисними копалинами надра дали потужний імпульс для зародження нових, як для свого часу, видів промисловості – вугільної, хімічної й нафтохімічної. Поруч із промисловими гігантами стали народжуватись нові міста, об'єднавши людей різних професій, різних культур та різних національностей. Луганщина стала рідною домівкою для всіх тих, хто прагнув свободи: свободи творити, свободи працювати, свободи говорити. Збройний конфлікт останніх років спричинив руйнування не тільки інфраструктури, але й старих звичаїв, дав змогу кожному мешканцю області переосмислити своє життя, визначити свою роль та місце у відновленні країни. Луганщина різноманітна у своїй природі - хвойні ліси межують з безкраїми степами, північні аграрні райони межують з південними високоурбанізованими містами, але Луганщину об'єднує одне - люди, які зібравши внутрішні сили та ресурси, відновлюють мирне життя, підтримують одне одного, залишаючись привітними, щирими та відкритими для всіх тих, хто прагне свободи: свободи працювати, творити, говорити.

Луганщина - привітна, різноманітна, МОЯ. “

Нижче трошки детальніше про сам сувенір, що дуже легкий та зручний й легко поміститься в Вашу сумочку, щоб поїхати всбду разом із Вами!

Для загального розуміння наводемо його деякі характеристики:

1. Зовнішній вигляд сувеніру Travelbox VR.


                      Лицьова сторона. Сувенір Travelbox VR «Луганщина. МОЯ»

                     Зворотній бік. Сувенір Travelbox VR «Луганщина. МОЯ»                    Сувенір Travelbox VR «Луганщина. МОЯ» в руці.


Сувенір Travelbox VR складається по суті з двох компонентів. Перший - це тематично брендована коробка з окулярами віртуальної реальності. VR-окуляри виготовлені за технологією Google Cardboard в повній відповідності з сертифікаційними правилами WWGC (The Works with Google Cardboard). Другий компонент - це власне сам контент, який демонструється через VR-окуляри і зберігається на сервері Travelbox. При розробці я використовую найшвидшу і надійну, на даний момент, бібліотеку - krpano.

2. Підготовка сувеніру до використання.

З зовнішньої упаковки потрібно дістати VR-окуляри і розкласти їх в робочий стан. Це займе у вас не більше 10-ти секунд.

               Дістаємо з зовнішньої упаковки VR-окуляри. Вигляд спереду.


              Дістаємо з зовнішньої упаковки VR-окуляри. Вид ззаду.             VR-окуляри, витягнуті з зовнішньої упаковки.             VR-окуляри зібрані і готові до використання. Вигляд спереду.

             


             VR-окуляри зібрані і готові до використання. Вид ззаду.


3. Використання.

             

             На тильній стороні зовнішньої упаковки розміщений так званий QR-код.

"Відскануйте" QR-код камерою смартфону та у Вас завантажиться колекція подорожей "Луганщина. МОЯ" на платформі Travelbox

"Відскануйте" QR-код камерою вашого смартфона.

Після зчитування QR-коду у Вас завантажиться картинка зі словм "ЗРОЗУМІЛО" - "клікніть на слово" та у Вас відкриється колекція з 12-ти картинок-подорожей "Луганщина. МОЯ" на платформі Travelbox.

Помістить смартфон в VR-окуляри.

Дивлячись в VR-окуляри - Ви зможете повертатися в будь-яку сторону на 360 °, віртуально перебуваючи в різних місцях Луганщини.

Після знайомства з сувеніром Travelbox Ви отримаєте враження о Луганщині, як о різноманітній та привітній, куди Ви обов'язково побажаєте потрапити особисто щоб побачите все на «власні очі» та обов'язково поділитися своїми позитивними враженнями з друзями! До того ж -  це відмінний подарунок, який буде цікавий для осіб будь-якого віку.


4. Картки до Travelbox “Луганщина. МОЯ.”

В наявності є пластикові карти, тому, якщо у Вас є вже Travelbox або інщий пристрій, який підтримує технологію wow, то Ви маєте можливість завжди мати із собою на згадку спеціальну пластикову картку зі всіма даними для потрапляння до сторінки Travelbox “Луганщина. МОЯ” в Інтернеті. 

Слід зауважити, що Луганська область перша в Україні, що розробила уніфікований бренд «Луганщини. МОЯ» та використала в його промоції технологію Travelbox VR.

Цей експертимент став можливим завдяки фінансової та організаційної підтримки Програми розвитку ООН, у тому числі за ініціативи її радника (Ганна Борова), розробника авторської методики Travelbox VR (Сергій Орлик) за сприянням Департаменту масових комунікацій Луганської обласної державної адміністарції (Андрій Мітяєв).

Офіційно всі результати експерименту були представлені 31.07.2018 на спеціальній презентації в Луганській обласній державній адміністрації (детальніше про захід тут: http://ndo.lg.ua/news/96-ofitsiyno-prezentuvaly-na...)

Детально про саму технологію та аналогічні проекти щодо впровадження технології Travelbox VR в інші сувенірно-туристичі продукти в статтях та замітках Сергія Орлика тут: 

https://www.facebook.com/notes/%D1%81%D0%B5%D1%80%...

З питань виготовлення або придбання сувеніру можна звернутись із запитом на електронну адресу: artdubowik@gmail.com  або у "приват" Сергій Орлик: https://www.facebook.com/notes/сергей-орлик/

Орієнтована вартість замовлення партії від 100 шт дорівнює 380 грн. за 1 одиницю.

Рекомендована вартість продажу в розницю: 450 грн. за 1 одиницю. 

Цікавтесь наявністю сувенірів в магазині "Фломік" міста Сєвєродонецьк http://flomik.in.ua/

1545