Олена Вінокурова. Образотворче мистецтво

Золотівська філія Попаснянської дитячої школи мистецтв (прифронтове м. Золоте)

Вінокурова Олена, викладач відділення образотворчого мистецтва

Коротка розповідь майстрині про себе:

«Створенням різних цікавих речей займаюсь скільки себе пам’ятаю. Це, мабуть, спадкове, бо і обидві бабусі і мама були справжніми майстринями та багато чому навчили.

Коли з’явилися доньки ми з ними разом брали участь в місцевих, районних та обласних виставках та конкурсах. Тоді було захопленням виготовлення штучних квітів та різні картини та прикраси з них. Згодом з’явилась можливість придбати бісер, навчилась робити пластику, почала навчати цим хитрощам доньок та їх друзів, а згодом перейшла працювати за покликом душі, керівником гуртка в Золотівський Професійний ліцей. Там з підлітками ми створювали неймовірно цікаві речі. Я свої як приклад, а діти свою фантазію як хотіли.

Завжди більше цікавила робота з більш молодшими дітьми, тому коли роз’їхались викладачі через початок бойових дій і мені запропонували викладати в Золотівській філії Попаснянської школи мистецтв, я з радістю погодилась. Тепер творчість має трохи інший напрямок. Намагаюсь робити свої роботи так, щоб було цікаво і мені, і заохотити до творчості дітей.

Один недолік в цьому…. Робіт не скажу, що мало, але вони дуже рідко затримуються біля мене, а розлітаються по друзям-волонтерам. Тому, вони розкидані по різних містах та селах як України, так й інших країнах.

Ще до війни подавав відділ культури мене на звання Народний майстер Луганщини, але де ці документи мені невідомо.

Разом з дітьми, щоб бути прикладом надсилала свої роботи на всеукраїнський конкурс «Сузір'я Святогір'я», міжнародні фестиваль «Україна Єднає світ» та «Квітуча Україна», за участь в яких отримала дипломи 1 ступеню. Роботи майстрині є й в Українському домі (м. Київ)».

Посилання: https://www.facebook.com/groups/131249644331893/